Сьогодні під час засідання сесії міської ради народні обранці поставили під сумнів доцільність перебування на посаді начальника тернопільської об’єднаної ДПІ Ярослава Міщука. Ініціатором відповідного звернення до вищого керівництва податкової  виступив регіонал Петро Гоч.

Обурила депутата відмова податківця прийти на засідання сесії і прозвітувати, чому бюджет міста у 2010 році не дотримав кілька мільйонів гривень. Головному податківцю міста було надіслане спочатку письмове запрошення. На нього  начальник ДПІ відповів відмовою. Вже під час самої сесії міський голова Сергій Надал у телефонному режимі особисто попросив колишнього колегу прийти на прохання депутатів у мерію. Однак той пояснив, що через велику зайнятість та неготовність відповідати на запитання депутатів, прийти не зможе. Така відповідь згуртувала представників усіх політичних сил (за винятком представника партії «За Україну» Тараса Юрика, який пропонував дати податківцю ще один шанс), які проголосували за звернення із вимогою негайного звільнення начальника податкової інспекції із займаної посади у зв’язку із некомпетентністю.

До речі, сьогодні з 15.00 до 16.00 год. відбудеться сеанс „гарячої лінії” на тему: „Сплачені податки – економічна захищеність нашої держави. Декларування доходів громадян в умовах дії Податкового кодексу України. Порядок подання податкової звітності засобами телекомунікаційного зв’язку”. З платниками податків спілкуватиметься начальник Тернопільської об’єднаної ДПІ Ярослав Геннадійович Міщук за телефоном 43-46-46, повідомляє прес-служба ДПА.

Можливо саме через це Ярослав Міщук відмовився прийти на сесію?

Адріана Макарнко