Поки одні тернопільські свободівці воюють на фронті, отримують рани і, навіть, гинуть інші відвідують країну-агресора для веселих бізнес-розваг. Черговий раз відзначилися скандальна депутатка Надалія Паньків, яку пов’язують з сумнівною будівельною фірмою “Набережний квартал”.

Наталя Паньків, РосіяТернополянам, які мали необрежність вибрати пані Наталю до міської ради, доводиться червоніти через скандальні фокуси цієї “народної представниці”.

Палкі промови та запевнення в передвиборних програмах роблять свою справу і вони стають обранцями різних рівнів, але інколи вилазить на поверхню їхня справжня принциповість, патріотизм і непохитність. Звичайно, змінити щось важко, але ми повинні знати більше про наших слуг народу. А такі моменти додають свіжих кольорів у справжній портрет особистості, пишуть Тернополяни

В той час, коли українці переживали річницю подій на Майдані і вшановували пам’ять героїв Небесної Сотні, коли в Україні хлопці мерзли в окопах і вмирали за свою землю, деякі “патріоти” ніяк не змогли пропустити таку нагоду ще разок “потусити” на просторах “матушки Расєї”.

От вам яскравий приклад такого патріотизму. На початку березня цього року член партії “Свобода”, а тепер уже і депутат міської ради Наталя Паньків відправилась до загарбників за подарунками і, можливо, підзаробити на рекламі соків.

Детальніше про цей захід на території загарбника можна дізнатись за посиланням

Місцевій “Свободі” варто визначитися, щоди персони, яка підтримує своїми діями агресію Росії. Як кажуть у відомому анекдоті, або труси вдягніть, або хрестик зніміть.