Інформація про те, що у селі Смиківці на подвір’ї приватної садиби горить автомобіль, на лінію «102» надійшла 6 лютого о 4.30 ранку. На місце події одразу виїхали співробітники райвідділу міліції.

Цимбалюк ВіталійНа місці події експерти вилучили відбитки слідів взуття, залишки горіння та інші речові докази. Слідчі внесли подію в єдиний реєстр досудових розслідувань за статтею 194 частиною 2 ККУ – умисне знищення чи пошкодження майна.

З’ясувалося, що садиба належить батькам депутата Тернопільської міської ради Віталія Цимбалюка. На автомобілі, який підпалили тієї ночі, їздила мама політика. В час підпалу жінка сама перебувала у будинку, а тому після пережитого її довелося госпіталізувати. Віталій Цимбалюк говорить про те, що сталося, наступне:

«В ніч з 5 на 6 лютого ц.р. невідомі особи вчинили підпал автомобіля у дворі моїх батьків. Вочевидь, злочинці знали, що батько перебував у відїзді, і мама залишалася вдома одна. Зараз вона знаходиться в лікарні.

Ряд обставин вказує на те, що цей злочин є реакцією на мою активну громадсько-політичну діяльність. Ведеться слідство. Буду вдячний за будь-яку інформацію, що допоможе слідчим органам.

Хочу заявити, що своєї громадянської позиції не зміню, і як депутат міськради продовжуватиму відстоювати конституційні права моїх виборців.

Напад на беззахисну жінку – маму і бабусю – є проявом цинічного бандитизму.

Закликаю громадських діячів та суспільно-активних тернополян: подбайте про безпеку своїх найближчих! Стає очевидним, що прагнення реальних змін у суспільстві – і в Тернополі зокрема – і надалі наштовхуватиметься на жорстку протидію. Будьмо пильними! – і нехай Бог убереже всіх вас і ваших близьких».

Правоохоронці звертаються до всіх, хто має будь-яку інформацію щодо цієї події, повідомляти на номер 27-12-58, 27-12-30, 43-61-00 або “102”.