Депутата міськради оштрафували через зарплату

13/02/2018 0
Розмір тексту:

Директора державного оборонного підприємства «Промінь» та депутата Тернопільської міської ради Тараса Білана оштрафували за те, що його підприємство вчасно не виплатило заробітну плату своїм працівникам. Найцікавіше те, що це борги минулих років, до яких він не має відношення.

– Під моїм керівництвом завод «Промінь» протягом 2017 року погасив заборгованість із заробітної плати за 2013, 2014, 2015, 2016 роки. Натомість прийшли представники управління охорони праці і виписали штраф за невчасну виплату заробітної плати – за те, що невчасно гасили борги «Януковича». Велика подяка пані Наталії Рус (начальнику управління Держпраці в Тернопільської області – авт.) за стратегічне бачення порушників Закону про оплаті праці та Прем’єр-міністру Володимиру Гройсману за те, що ставить таких державницьких людей на посади, – заявив Тарас Білан, який, що цікаво, у міській раді представляє саме провладну фракцію «БПП-Солідарність».

До слова, Білан уже не вперше критикує політсилу, яку сам представляє. У свій час навіть заявив, що готовий вийти з фракції, якщо у ній не знайде підтримки та розуміння, пише Репортер.

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Хто, на Вашу думку, стане наступним Президентом України?

    Результати

    Loading ... Loading ...