Набирає обертів скандал з бійкою, яка сталася на погоджувальній нараді у Верховній Раді у четвер. Як стверджують очевидці, заступник голови фракції “Народного фронту” Андрій Тетерук поцілив скляною пляшкою у голову депутатки від БЮТ Олександри Кужель. Їй довелося викликати медиків.

Олег БарнаПостраждала стверджує, що у неї струс мозку. Фракція “Батьківщини” заявила, що не братиме участь в роботі ради, доки забіяка не складе мандат. Це загрожує зривом роботи парламенту Винуватець скандалу приніс невнятне вибачення, а керівництво його партії на чолі з Прем’єр-міністром Яценюком не коментує ситуацію. Більшість політиків в шоці від ганебної поведінки “законотворця”.

Одним з небагатьох, хто висловив підтримку Тетеруку виявився скандальний депутат з Тернопільщини Олег Барна. У дописі на Фесбук пан з Чорткова не скупиться на епітети, щодо побитої жінки. Очевидно, він схвалює дії колеги, який розпускає руки.

“НЕ ЧІПАЙ ДРУЖЕ ЛА@НО І НЕ БУДУТЬ СМЕРДІТИ РУКИ

Позавчора парламент став свідком аморальної, далекої від порядності поведінки народного депутата від «Батьківщини» О.Кужель, котра ламаючи мікрофон і штовхаючи народного депутата Андрія Тетерука кричала «извенитесь», за те, що Андрій вказав на причетність окремих членів «Батьківщини» до розвалу армії.
Андрій як і я пройшов АТО, захищав країну своєю кров’ю, а не язиком. Тому такі люди, що пройшли війну, ніколи не будуть миритися з тим політичними блядством, цинізмом, брехнею, що панувало у Верховній Раді минулої влади. Те, що Андрій вибачився, робить йому честь.
Ніхто не зможе передбачити свою поведінку від дій провокаторки зі стажем Смайлик «smile» Як кажуть в нас на Галичині: «Не чіпай ла@но і не будуть смердіти руки». – написав Барна. Раніше чортківський політик побився на одному з телеканалів з іншим депутатом Юрієм Чижмарем.

Цікаво, як прокоментують дії колеги нардепи Юрик та Заставний?