Про можливість масових студентських акцій протесту попереджає позафракційний Степан Барна.

Вчора  він взяв участь в  попереджувальній акції проти законопроекту «Про вищу освіту», – повідомляє сайт “За Україну”. «Ви нам – корупцію, ми вам – революцію!», «Не бійтеся, організуйтеся!» – із такими та схожими гаслами на акцію вийшли три-чотири сотні громадян, здебільшого це були студенти.

Барна стверджує, що зареєстрований у Верховній Раді законопроект «Про вищу освіту»,  можуть ухвалити вже на початку лютого, а наслідками такої постанови можуть стати деградація та корупція в університетах та інститутах держави. “У загальному, запропоновані норми законопроекту суперечать передвиборчим обіцянкам Президента Януковича та Партії регіонів, яка зараз знаходяться при владі» – каже депутат.

Активіст «За Україну!» наголосив, що деякі норми законопроекту «Про вищу освіту» загрожують ще більшою комерціалізацією освіти та узаконенням умов для високого рівня хабарництва. Якщо відповідний законопроект буде прийнятий у теперішньому вигляді, то державу охопить хвиля масових студентських протестів, а результатом законопроекту може стати поступове зникнення студентів-бюджетників та збільшення витрат батьків студентів-контрактників.