Через негоду на Тернопільщині заборонили рух вантажних автомобілів.

Про це повідомили у службі автомобільних доріг області. Дорожники цілодобово працюють над наслідками стихії. Втім, окремі ділянки автошляхів залишаються непроїзними.

У боротьбі зі снігопадами задіяно 6 підрядних організацій, 134 одиниця спецтехніки та майже дві сотні працівників. Ресурсів наразі достатньо, щоб подолати наслідки негоди, – запевнив начальник управління регіонального розвитку, інфраструктури та дорожнього господарства Олег Продан. Втім, стихія швидко нівелює роботу комунальників та потребує повторних зусиль.

«У зв’язку із складними погодними умовами, які можуть призвести до зупинки транспортних засобів та спричинити виникнення транспортних заторів, прийнято рішення про обмеження руху вантажних транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування державного значення. Це стосується таких автоошляхів: М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська; М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка; М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече. У Тернопільській області цілодобово працює диспетчер, якого учасники дорожнього руху можуть повідомити, якщо з ними щось трапилось у дорозі +38 (0352) 52 41 50. Також повідомляйте про ті ділянки, де з’являються проблеми з доїздом».

Як повідомили в ОДА, першочергово здійснюється ліквідація снігових заметів, валів та ожеледиці на автошляхах міжнародного, національного та регіонального значення.