Ми розповідали про чи то місячник, чи то тиждень безпеки на дорогах, який розпочали з понеділка цього тижня мужні бійці “Візира” та смугастої палички. Як виявилося їхні медоди роботи від цього не змінилися.

Здається, що головною метою службовців тернопільського взводу ДАІ є не безпека учасників дорожнього руху, а кількість складених протоколів та зібраних штрафів. У цьому впевнені чимало місцевих водіїв. До редакції “За Збручем” написав читач, який назвався Богданом (стилістику автора збережено):

“- По роботі приходиться багато їздити по місту. За останні дні значно більше стало постів Державної автоінспекції на дорогах. Мене зупиняли 4 рази починаючи з понеділка для перевірки документів. Без будь-яких на то підстав! Шукали причину, щоб написати протокола. А у мене вогнегасник, аптечка, всі документи в поряку і ремінь накинутий.

Стоять в таких місцях, де їх погано видно. На вулиці Галицькій, стоять внизу на повороті до Шота Руставелі за шиномонтажем з камерою і ловлять на невключений лівий поворот. Але там  пішоходів немає і зустрічні машини майже не їздять.

Друга точка де вони пасуться на Живова за 24 школою, перед рестораном “Ковчег”. Там вони ловлять на жовте світло світлофора на переході, де пішоходів теж ніколи не буває

Оден лейтенант пояснив, що їм начальство дало завдання назбирати більше штрафів, ніж раніше.  А хто не принесе, то вилетить з роботи.

Чому через їхні проблеми мають страдати прості водії?”