ДАІ спростовує інформацію про те, що до аварії, в якій отримав пошкодження автомобіль Романа заставного, причетні представники ВО «Свобода».
Нагадаємо, близько 23 години по вулиці Збаразькій автомобіль марки «БМВ», за кермом якого знаходився студент заочного відділення одного з вузів міста Тернополя, мешканець міста Волочиськ Хмельницької області, не дотримався безпечної швидкості та, не врахувавши ситуацію на дорозі, в’їхав в автомобіль марки «Нісан».
Як пізніше з’ясувалося, останній обслуговує мера обласного центру. На момент скоєння дорожньої пригоди посадовця, який балотується на посаду міського голови, в салоні автомобіля не було.
Працівники ДАІ одразу прибули на місце дорожньої пригоди та провели усі необхідні процесуальні дії. Автомобіль «Нісан» отримав під час зіткнення незначні механічні пошкодження – розбиті лівий задній фонар, бампер та крило. Учасники руху не потерпіли. Винуватець дорожньої пригоди, водій автомобіля марки «БМВ» перебував у нетверезому стані. Працівники міліції склали на жителя Хмельницької області протоколи за статтями 130 та 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення, повідомляє сайт УМВСУ.

Раніше, як повідомляв ZZ, Роман Заставний заявив, що «схильний розцінювати це як замах під час виборчої кампанії та провокації щодо нього».