Двоє тернопільських працівників ДАІ, які минулого року побили співробітника МВС з Києва, можуть сісти на вісім років. Постраждалий приїхав в Тернопіль перевіряти їхню роботу.

27-річного сержанта та 42-річного офіцера ДАІ звинувачують у зловживанні службовим становищем, повідомляє Gazeta.ua.

13 жовтня 2009 року вони несли службу на вулиці Бережанській у Тернополі. Перевіряючий, який їздив по місті, застав їхню машину відкритою, з ключами в замку запалювання, однак самих даішників поруч не було.

«Коли правоохоронці повернулися до машини, то перевіряючий пред’явив своє посвідчення, і повідомив що докладе їхньому керівництву про здійснене порушення – залишений без нагляду автомобіль. Даішники порадилися і вирішили уникнути відповідальності затримавши перевіряючого і доставивши його в наркодиспансер як п’яного. Оскільки той опирався – його побили і наділи наручники», – розповів в.о. прокурора Тернопільської області Микола Люшненко.

Самі правоохоронці ще раніше описували свою версію подій з перевіряючим. Як пояснював тодішній керівник обласної міліції Віталій Максимов, киянин був в цивільному одязі і не пред’являв посвідчення.

Він, мовляв, нічого не пояснював місцевим даішникам, а просто заліз в їхню машину і закрився зсередини.

Місцеві правоохоронці подумали що чоловік п’яний або несповна розуму. Через це і затримали. Його особу з’ясували вже в наркодиспансері.