Вже традиційно склалося, що на період Різдвяних свят спіцвробітники  міліції в Тернопільській області переводяться на посилений варіант несення служби.

Забезпечення охорони громадського порядку під час святкування здійснювали 1300 співробітників міліції.

Спільні скоординовані дії правоохоронних органів забезпечили різдвяні дні без значних правопорушень. У місцях найбільшого скупчення громадян під час проведення масових заходів дільничні пункти міліції, на території яких проходили масові заходи, працювали в цілодобовому режимі.

Протягом 7-9 січня до чергових частин міськрайорганів щодня надходило близько півсотні заяв про злочини та події, що сталися на території області. Гарячими слідами міліціонери розкрили 8 крадіжок та шахрайство.

Під час свят в області трапилося і нещастя. У Кременецькому районі родина отруїлася чадним газом внаслідок несправності газопарового опалення. Потерпілих госпіталізовано в реанімаційне відділення районної лікарні.

У вихідні дні на дорогах області трапилося дві дорожньо-транспортні пригоди, у яких травмовано 6 осіб. Під час профілактичних заходів під умовною назвою «П’яний водій – злочинець» у святкові дні співробтники ДАІ затримали близько 150 водіїв за керування транспортними засобами у нетверезому стані.

Загалом завдяки проведеним профілактичним заходам тяжких злочинів у Різдвяні свята не зафіксовано, повідомляє прес-служба УМВС.