В Тернопільській області партії вже почали складати списки майбутніх депутатів. Потираючи руки за олівець взявся і відомий в області екс-нардеп Василько Деревляний.

Деревляний, ковбасаВін зразу поняв, що на майбутніх виборах в нього буде останній шанс заробити грошей, а тому вже почав пропонувати місця в прохідній частині списку. Одне з таких місць попало члену команди Януковича Олегу Миколенку.

Олег Миколенко в підйомні для себе часи протягом президентства Віктора Януковича в 2010-2014 роках працював начальником екології в Тернопільській, Івано-Франківській, Чернівецькій, і навіть в Донецькій області. Ця служба обкладала поборами підприємців і простих людей. Частина хабарів йшла догори до Януковича, а трохи залишалося керівництву. За свою зарплату 3500 гривень пан Миколенко встиг прикупити іномарку, хату і земельку.

Олег Миколенко пригрів собі місце в прохідному списку в обласну раду, а директор тернопільської “Батьківщини” Василь Деревляний із задоволенням прийняв “цінного кадра”. В прохідному списку Деревляний готує ще багато цікавих сюрпризів. Особливо добрий попит на місця до міської ради, впевнений дописува Василь Драган.