18 листопада тернопільський телеканал «ІНТБ» вийде в ефір у оновленому вигляді. Над змінами тут працювали упродовж останніх півроку. На глядачів чекають оперативні новини, розслідування, гарячі теми, нові програми та спецпроекти. Телеканал не тільки змінює свій «одяг», а й запропонує тернополянам нове бачення розвитку місцевого телебачення.

ІНТБНовий сезон «ІНТБ» відкриває у новому приміщенні. Віднедавна телеканал переїхав у самий центр Тернополя на вулицю Руську, 44. Тепер тут дислокуються усі відділи, від яких напряму залежить життя каналу: технічний відділ, відділ новин, відділ реклами, відділ монтажу і дизайну. Тут розташована і нова студія – «серце» телеканалу – оснащена найсучаснішою цифровою технікою. Вже сьогодні можна без зайвої скромності виділити стаціонарну студію новин, яка своїм зовнішнім виглядом і оформленням, навряд чи поступається студіям новин всеукраїнських телеканалів.
Власне новинам Тернополя в ефірі «ІНТБ» відведена одна із головних ролей. Основні стандарти, яких дотримуються кореспонденти: оперативність, точність, достовірність, збалансованість, повнота, простота.

«Ми поважаємо нашого глядача і робимо новини не для себе, а для людей. Тому перш за все орієнтуємось на те, що цікаво глядачеві, а не чим в даний момент переймається журналіст. Ми намагаємось не перенасичувати випуски кримінальною тематикою чи негативними сюжетами. На ставимо собі за мету бачити усе навколо тільки в чорних тонах і шукати у якихось буденних подіях лише погане», – пояснює редакційні засади телеканалу директор «ІНТБ» Олена Науменко.

Вперше на «ІНТБ» новини вийдуть у форматі ведучого. Поки це стосуватиметься тільки вечірніх випусків – підсумків за день. Ранковий і денний блоки новин виходитимуть у вже звичному закадровому форматі. До речі, новини на «ІНТБ» відтепер будуть оновлюватися тричі на день. У неділю будуть і підсумкові випуски за тиждень. Сьогодні ще триває робота над новою подачею цієї програми. Незабаром тижневі підсумки теж вийдуть у форматі ведучого.

Зі стартом нового сезону в ефірі «ІНТБ» з’явиться і чимало нових програм. І, відповідно, глядачі побачать обличчя нових ведучих. До команди телеканалу зі своїми авторськими проектами приєдналися команда КВН «VIP» – Віктор Гевко і Тетяна Песик, відомі у Тернополі шоумени Андрій Човган і Валентин Котик, «Міс Тернопіль-2011», «Віце-Королева України-2012» Христина Чернега. Остання у програмі «Фешн гід» намагатиметься прищепити тернополянам почуття прекрасного, стильного і модного. «VIP» презентує програму «Смішне ТБ», а Андрій Човган і Валентин Котик представлять проект «Ти в кадрі», зйомки якого ще тривають. Однозначно своїх шанувальників знайдуть нові програми «Зроблено в Тернополі», в якій ведуча Надія Калінчук щоразу буде знайомити глядачів з тернопільськими виробниками і показувати процес виробництва тієї чи іншої продукції «від А до Я». Вікторія Кравець у новій програмі «З голови до п’ят» допоможе разом із фахівцями поліпшити своє самопочуття, підтримувати хорошу форму, а головне зберегти найдорожче – здоров’я. Нове дихання отримають і вже відомі програми «Кава з вершками» з Мар’яною Том’як, «Art-Терія» з Іриною Шуптарською, «Гаряча лінія», дитяча програма «Телевітамінки» та інші.

А ще «ІНТБ» готує кілька нових масштабних спецпроектів. Але відкривати усі таємниці поки зарано.

Тож, нагадуємо, 18 листопада телеканал «ІНТБ» стартує в оновленому форматі.

Прес-служба «ІНТБ»