Після того, як стало відомо, що найближчим часом “Нашу Україну” має очолити Валентин Наливайченко, навколо її тернопільської філії розгорнулися закулісні баталії. Цілком ймовірним стало повернення у лоно партії так званої групи зрадників на чолі з екс-заступником голови облради Олегом Вітвіцьким. Свого часу він з групою “сотоваріщєй”  злили 10 голосів на користь БЮТу, за що отримали теплі посади в минулій облраді. Тепер Вітвіцький очолює в області представництво громадського руху Наливайченка “Оновлення країни” і за сумісництвом підпрацьовує в штабі Михайла Ратушняка.

Тому не виключено, що ця “каманда”, добившись аудієнції у нового лідера партії, вимагатиме заміни місцевої команди “Нашої України”. На це особливо розраховує, очевидно, й сам Ратушняк, який після відходу з УНП і безперспективності переговорів з БЮТом, шукає усі можливі варіанти повернення у серйозні розклади. Українська партія, з якою він збирається йти на вибори, усе більше нагадує розкольницький проект. Очевидно, цей чинник став визначальним і для Наливайченка, якого активно “сватали” в УП.

Наразі версію ZZ підтверджує той факт, шо на вихідні Мандзій з Лилом зіграли на випередження і терміново скликали раду партії, щоб  підтримати кандидатуру Наливайченка на голову “Нашої України”. В будь-якому випадку це питання буде вирішуватися в Києві.