Випадково чи невипадково першим земельним питанням у порядку денному сесії 3 березня стоїть питання дозволу на складання технічної документації з встановлення меж земельної ділянки площею 0,80 га на вулиці Микулинецькій товариству “Теркон-буд”.

Тернопільська міська радаЦікаво, що цю будівельну фірму чи не єдину у Тернополі пов’язують з осередком “Самопомочі”. За даними сайту ЦВК керівник групи компаній “Терком” Леонід Цвик на місцевих виборах балотувався до Тернопільської обласної ради за списком партії Андрія Садового. Також у відкритих джерелах йдеться, що пан Цвик донедавна був директором ТОВ “Теркон-буд”.

У цій каденції міськради це вже буде друга спроба будівельної компанії отримати позитивний вердикт народних обранців. На попередній сесії питання “Теркому” було серед питань для голосування. Однак за ініціативи тягнибоківців його було вилучено з проекту рішення. Люди з оточення Надала стверджують, що мер категоричний по відношенню до своїх опонентів.

Нагадаємо, що “Самопоміч” разом з “Громадянською позицією” до цього часу перебували в жорсткій опозиції до мера Тернополя. Відтак, депутати з цих фракцій у більшості випадків не голосують за земельні рішення міськради. Однак у даному випадку ситуація протилежна – підприємницькій структурі близькій до “Самопомочі” потрібні голоси “за”, а фракція не здатна самостійно їх зібрати.

Не виключено, що позитивне вирішення спонсорського питання може стати відправною точкою початку співпраці “Самопомочі” з міським головою. 3 березня – побачимо.

Читайте на цю тему:

У Тернополі розгоряється ще один будівельний скандал