Чи отримає команда Медведчука торф на Тернопільщині?

09/08/2018 0
Розмір тексту:

Керівник громадського руху “Вільні люди – Тернопіль” Іван Ковалик дослідив, що керівник тернопільського партійного осередку партії “За життя” Олександр Кравчук має інтереси у видобуванні торфу на Тернопільщині.

Зокрема, комерційна структура, у якій колишній регіонал  є засновником, претендує на отримання спецдозволу на видобутку корисної копалини.

Це питання планують розглянути 9 серпня депутати Тернопільської обласної ради.

“Напередодні президентських виборів в Україні активізувались проросійські політичні сили. Останні соціологічні опитування демонструють ріст рейтингу політичної партії «За життя» Вадима Рабіновича. Нещодавно кум Володимира Путіна – Віктор Медведчук, також став членом цієї політичної сили. Головою політради парії є Євген Мураєв – екс-регіонал, власник телеканалу NewsOne. Діяльність політичної партії «За життя» спрямована на реванш проросійських сил в Україні, координується і фінансово підтримується з Російської Федерації.

На сьогоднішній день по всій території України відкриваються місцеві осередки та приймальні цієї політичної сили. Не виключенням є місто Тернопіль, де вже зареєстровано обласний осередок та відкрито офіс партії. Доволі часто ми можемо побачити партійні новини, які публікуються в місцевих інтернет-ЗМІ.

Головою партії «За життя» в Тернопільській області є Кравчук Олександр Богданович. Він також є одним із засновників ТзОВ «Тернопільтеплоенерго». Нам стало відомо, що на комісію з питань охорони навколишнього природного середовища та природокористування і сесію Тернопільської обласної ради готується рішення щодо надання погодження даній фірмі спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування торфу ділянки «Руська Гута» родовища «Старники», що знаходиться в Шумському районі Тернопільської області.

Ми закликаємо депутатів Тернопільської обласної ради, які мають чітку проукраїнську, державницьку позицію – об’єднатися та не посилювати на Тернопільщині реваншистські партії та бізнес-групи, які зорієнтовані на повернення часів режиму Януковича та переорієнтацію нашої держави в сторону Росії.

Саме тому завтра, 9 серпня ми прийдемо на засідання комісії з питань охорони навколишнього природного середовища та природокористування Тернопільської обласної ради, яке відбудеться о 08:30 у 665 кабінеті (приміщення обласної ради)”, – написав Іван Ковалик.

P.S.: Згодом активіст повідомив, що комісія з питань охорони навколишнього природного середовища та природокористування Тернопільської обласної ради прийняла рішення відмовити ТзОВ «Тернопільтеплоенерго» в погоджені спеціального дозволу з метою видобування торфу на ділянці «Руська Гута» родовища «Старники», що знаходиться в Шумському районі Тернопільської області.

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Хто, на Вашу думку, стане наступним Президентом України?

    Результати

    Loading ... Loading ...