Як відомо, представники партії Ляшка потрапили до тернопліьської обласної та міської, а також кількох районних рад. Опозиційну за риторикою політичну силу в області предстравляють конформісти, готові до співпраці з владою.

Радикальна партія, Півторак, ЛяшкоЧи готові вони пожертвувати інтересами власного бізнесу заради ідеї, за яку голосували їх виборці?

У понеділок лідер радикалів Олег Ляшко заявив, що країні слід готуватися до революції. Нинішня державна політика, вважає Ляшко – високі комунальні тарифи, політичні переслідування опонентів, тиск на силові і антикорупційні органи, затягування з оголошенням результатів виборів, ймовірне відкриття ринку землі може зіткнутися з незадоволенням громадськості.

“Або буде нова революція, коли прийдуть і винесуть. В гіршому випадку буде вірменський варіант, коли прийдуть і розстріляють. Ми на порозі революційних подій”, – впевнений він.

Хто ж робитиме рефолюцію імені Ляшка на Тернопільщині? У обласній раді це чиновники та бізнесмени, причетні до партії Регіонів:

1.Тарашевський Сергій, 45 років, перший заступник голови облради, обраний за квотою “Єдиного центру”, у часи Революції Гідності фігурант стовпа ганьби, активно співпрацював з регіоналами. Родина Тарашевських займається торгових рітейлом.
2. Навольський Іван, 54 роки, депутат облради, директор ПП “Тіміртан”, Заліщицький район, брат колишнього голови Заліщицької РДА.
3. Яциковський Богдан, 31 рік, екс-регіонал, екс-перший заступник Збаразької РДА, працівник держслужби з корисних копалин.
4. Дзюбан Юрій, 55 років, екс-регіонал, колишній голова Теребовлянської РДА, зараз займається підприємницькою діяльністю.
5. Швець Сергій, 36 років, підприємець, Підволочиський район.

В міській раді Тернополя:

1. Півторак Святослав, діяч, якого підозрювали в корупції

2. Яциковська Оксана, власниця газети “Місто”

3. Серетний Тарас, син чиновниці з команди Валентина Хоптяна.

Знайдіть у цьому списку хоч одного революціонера.