Тернопіль до зими готовий. Про це заявили в управлінні ЖКГ.

Як повідомляють Т1 Новини, прибиратимуть місто у негоду 80 одиниць техніки для очищення доріг та 30 машин для прибирання дворів і прибудинкових територій.

Наразі комунальники встановлюють ємкості для зберігання піску та протиожеледних засобів.

В управлінні кажуть, до кінця 2019 року на прибирання міста від снігу виділили 7 мільйонів гривень. А боротимуться з наслідками негоди цьогоріч будуть 3 підприємства.

Тернопіль і зима: місто готове до снігопадів, техніка справна

Тернопіль і зима: місто готове до снігопадів, техніка справнаТернопіль до зими готовий. Про це заявили в управлінні ЖКГ ТМР. Прибиратимуть місто у негоду 80 одиниць техніки для очищення доріг та 30 машин для прибирання дворів і прибудинкових територій. Наразі комунальники встановлюють ємкості для зберігання піску та протиожеледних засобів. В управлінні кажуть, до кінця 2019 року на прибирання міста від снігу виділили 7 мільйонів гривень. А боротимуться з наслідками негоди цьогоріч будуть 3 підприємства, кажуть в управлінні житлово-комунального господарства❗️ Хочете повідомити нам свою новину або розповісти про цікаву подію? Телефонуйте в редакцію Т1 Новини! ☎️ 098-362-57-36 або 40-00-50

Опубліковано Т1 Новини Четвер, 14 листопада 2019 р.