Справжнє обличчя УНП, яка піариться на націонал-партіотичних гаслах, проявили депутати цієї фракції в обласній раді.

Прийшло їх на сьогоднішню сесію аж троє, при цьому керівник фракцій Володимир Болєщук одразу зник, щойно голова облради почав вести мову про внесення у порядок денний звернення до Януковича-Азарова-Литвина щодо зняття з розгляду пленарного засідання Верховної Ради законопроекту «Про мови в Україні». Кайда наголошував, що цей закон спрямований проти української мови, у свою чергу керівник фракції «Партії регіонів» Петро Гоч заявив, що проект звернення є лише політичною провокацією від «Свободи», а тому регіонали це питання не підтримають.

Як сказав Гоч, так і зробили не лише члени його фракції, а й тушкованої групи «Стабільність і реформи». Останнє, нагадаємо, поповнилося ще трьома тушками з «Єдиного центру». Стабільності для своїх посад або бізнесу цього разу захотіли голова Шумської організації ЄЦ, директор  Вілійської школи Шумського району Світлана Демчук, голова фракції Єдиного Центру в обласні раді, директор ТЗОВ “Інвест-ресурс-ІІ” Ігор Коритко та генеральний директор хлібоприймального підприємства “Діоніс” Володимир Жирук.

Дивно, що депутати від УНП ще ламають комедію і досі не тушках. Адже так тримаючись за посади, вже б мали давно бути в стабільному об’єднанні. Чи довго костенківці витримають в політичному шпагаті? Воно ж боляче!