Школярі з Чорткова виставили в Інтернет знятий ними семихвилинний пластиліновий мультфільм “Базар, або нереальні трафунки”.

Ролик, який триває сім хвилин знімали і монтували п’ять місяців. Раніше ніхто з авторів мультиплікацією не займався.

“Мультфільм робили діти з фотогуртка “Первоцвіт” при станції юних техніків. Одна дівчинка дуже гарно ліпить з пластиліну – з неї все і почалося. Підключилися ще кілька школярів. Я приблизно уявляв, як технічно проводити зйомку. Відповідно отак методом проб і помилок працювали”, — розповів Gazeta.ua керівник проекту Олег Марчак.

Ідею мільтика і діалоги – брали з життя. Продавець взуття, який говорить покупцеві: „Якщо помиєш ноги, обріжеш нігті – буде якраз” – відома на Чортківському ринку особистість.

Так само взяті з життя розмови про чупакабру та про вибори.

Мультфільм знятий в більшості для власного інтересу та для сміху, однак має і соціальну складову.

“Хочемо добитися щоб базар з центру міста прибрали. А то через нього такий безлад, що мені знайомих, які приїжджають в гості, соромно в центр вести”, – сказав Марчак.

На виготовлення ролика знімальна група витратила 56 гривень – така вартість восьми пачок пластиліну. Свою роботу чортківчани планують представити на обласному а потім і всеукраїнському конкурсі короткометражних відеоробіт, пише Відголос.ком