Іноземні лоукости вже освоїли чотири українські міста – Київ, Львів, Харків та Одесу.

Завдяки дешевим перельотам українці мають змогу вигідно і швидко дістатись у будь-яку країну Європи. Тим часом у цих містах спостерігається і приріст туристів-іноземців.

Минулоріч компанії-лоукостери зацікавились і тернопільським летовищем, проте чому наше місто і досі не приймає літаки з Європи, дізнавався Сергій Балуцький.

Дтальніше про це – в сюжеті Тернопіль 1.

Чому тернопільський аеропорт не може приймати лоукости з Європи?

Чому тернопільський аеропорт не може приймати лоукости з Європи?Іноземні лоукости вже освоїли чотири українські міста – Київ, Львів, Харків та Одесу. Завдяки дешевим перельотам українці мають змогу вигідно і швидко дістатись у будь-яку країну Європи. Тим часом у цих містах спостерігається і приріст туристів-іноземців. Минулоріч компанії-лоукостери зацікавились і тернопільським летовищем, проте чому наше місто і досі не приймає літаки з Європи, дізнавався Сергій Балуцький. Тернополянин Олег Кошла відвідав 52 країни. Хлопець каже, завдяки безвізовому режиму мандрувати не лише просто, але й дешево. Допомагають у цьому бюджетні авікомпанії. Кілька років тому Олег створив спільноту у мережі Facebook. Там він радить, де брати дешеві авіаквитки. – Я сам моніторив зарубіжні сторінки і постійно отримував від друзів питання, а де ти знайшов такі квитки. І щоб кожному не відповідати у приват я вирішив закидати найтоповіші пропозиції, які стосуються України чи Польщі, – каже мандрівник Олег Кошла.

Опубліковано Т1 Новини Пʼятниця, 23 серпня 2019 р.