Чому в Тернопіль приїжджав Анатолій Гриценко

08/02/2018 0
Розмір тексту:

7 лютого у Тернополі побував Анатолій Гриценко. Столичний політик провів кілька стандартних зустрічей, прес-конференцію та побував в ефірах місцевих телеканалів.

Нагадати про себе

Такі візити Гриценка в регіони є хорошим способом нагадати про себе. Опинившись поза парламентом, політик опиняється в інформаційному вакуумі. При всій повазі до соцмереж вони наразі мають звужене застосування, особливо у сільській місцевості. Опозиційно налаштований до Порошенка Гриценко не є частим гостем на загальнодоступних каналах телебачення. Провінційні і сільські виборці не мають доступу ні до каналу 112, ні NewsOne, куди його зрідка запрошують, щоб розмити опозиційне поле.

Тому поїздка в регіони для Гриценка як ковток свіжого повітря. Тим більше на Тернопільщині, де його партія має надійного донора в особі підприємця і депутата міськради Петра Ландяка. Завдяки ньому столичний політик має можливість розірвати принаймні на локальному  рівні інформаційну блокаду.

Підставити плече Ландяку

Ще один непомітний аспект поїздки Гриценка в Тернопіль – моральна підтримка Петра Ландяка. Тернопільський гриценківець багато років служить вірою і правдою Анатолію Степановичу. І зараз у нього непрості часи. Почастішали випади колег-депутатів з інших партій та з громадського сектору на його адресу. Йому закидають власні бізнес-інтереси. Мовляв, родина депутата планує на місці колишнього заводу продтоварів будувати комерційне житло.

Здебільшого атакують Ландяка колеги з так званого антикорупційного табору. Мабуть, у такий спосіб хочуть “підтоптати” репутацію його як місцевого політика і його політичної сили.

У цій ситуації приїзд Гриценка дуже доречний. Його “німб” має розвіяти “стовп диму”, який нагнали на його вірного соратника.

Що б не говорили злі язики, у Тернополі Гриценка поважають. Поки що…

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Яка з представлених у міськраді політичних сил захищає Ваші інтереси?

    Результати

    Loading ... Loading ...