Чому “Креатор-Буд” підтримав Ігри Героїв у Тернополі. ВІДЕО

12/02/2018 0
Розмір тексту:

Вперше у Тернополі відбулись всеукраїнські змагання “Ігри героїв”. П’ятнадцятеро учасників, серед яких ветерани АТО та  цивільні люди з інвалідністю демонстрували свої спортивні досягнення з кросфіту. 

У травні проекту “Ігри героїв” виповниться 2 роки. За цей час спортсмени на візках, з травмами верхніх та нижніх кінцівок об’їздили понад 10 міст України і об’єднали найдостойніших – сильних фізично та духовно, людей які власним прикладом доводять кожному з нас, що немає нічого неможливого, і кожен може досягнути у житті своєї мети. Автор та засновник всеукраїнських змагань для людей з обмеженими можливостями Євген Коваль відзначив високий рівень організації заходу у Тернополі.

Євген Коваль – засновник  проекту “Ігри героїв”

– В цьому році Тернопіль став першим містом , який приймає Ігри Героїв. В минулому році ми закінчили рік тим, що провели ігри героїв міжнародні . ми привезли атлетів з Америки, Грузії, які змагалися в таких дисциплінах як силовий фітнес та стрільба , кросвіт та стронгмен. Головним суддею зі стронгмену був Василь Вірастюк .

Андрій Гуменний  – організатор проекту “Ігри Героїв” у м. Тернопіль

– Є відбірковий тур, є фінал, є міжнародні змагання, туди попадають найсильніші, ті, що пройшли всеукраїнські змагання. Зараз цей проект вийшов на міжнародний рівень.

Співорганізатор проекту “Ігри Героїв” у Терополі, ветеран третього полку спецпризначення Володимир Розум’як висловив своє захоплення українськими спортсменами і подякував за фінансову підтримку підприємцю та меценату, керівнику будівельної компанії «Креатор-Буд»  Ігорю Гуді.

Володимир Розум’як – співорганізатор проекту «Ігри героїв» у м. Тернопіль

– Я звернувся до свого близького друга Ігоря Богдановича Гуди, керівника компанії Креатор-Буд  за підтримкою, розказав йому про цей проект. Ігор відразу відгукнувся, безпосередньо Креатор-Буд став головним спонсором, за що я хочу висловити йому великі слова вдячності

Самі ж спортсмени достойно представили свій рівень підготовки у змаганнях. Для кожного з них «Ігри героїв» – це невід’ємна частина життя.

Гуменюк Роман –  учасник проекту  “Ігри героїв”  (м.  Львів)

– Особисто для мене це є можливість перевірити себе, можливість кинути собі черговий виклик і доказати так, я це зможу, так немає нічого неможливого.

Кулаковський В’ячеслав  –  учасник проекту  “Ігри героїв” ( м. Дніпро)

– Мне всегда надо быть на уровне и развиваться в разных направлениях, по этому мне по другому никак.

Яковець Олександр – учасник проекту  “Ігри героїв” ( м. Львів).

– Насамперед – це виклик самому собі, спробувати свої можливості  ну і побачити друзів, ми всі живе в різних частинах україни, ще один привід зустрітися 00.45

Святослав Олійник – учасник та співорганізатор проекту “Ігри героїв” ( м. Тернопіль)

– Всім хлопцям я хотів би побажати ніколи не здаватися і завжди йти вперед.

Не забули цього дня і про загиблих воїнів, тих, які віддали найдорожче – власне життя за мир в Україні. Родинам військових  висловили подяку і вшанували загиблих героїв хвилиною мовчання. Переможці спортивних змагань у трьох категоріях отримали медалі, кубки, подарунки та грошові нагороди. Герої – спортсмени готуються до наступного етапу всеукраїнських ігор.

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Яка з представлених у міськраді політичних сил захищає Ваші інтереси?

    Результати

    Loading ... Loading ...