Вночі прихильники “Свободи” заклеїли Тернопіль плакатами, на яких інформують тернополян, що завтра, 10 жовтня, Олег Тягнибок представлятиме партійний список до міськради та виступить зі спічем.

Нічого б не було дивного, як би не місце зібрання – обласна філармонія. Раніше Тягнибок для зустрічей з прихильниками принципово обирав “Березіль”, який вміщає в кілька разів більшу аудиторію, ніж приміщення філармонії. З чим пов’язана така різка зміна місця традиційних зустрічей у “Свободі” поки що не пояснюють.

В зв’язку з цим у редакції ZZ обговорюють кілька версій. Перша – формування списку відбувалося дуже болісно. Через це під час зустрічі може виникти багато гострих і неприємних питань і упорядники заходу вирішили обрати значно менше приміщення, щоб не виносити сміття з хати на публічне обговорення. Не виключено, що й місця у філармонії займуть найближчі прихильники та агітатори. Друга версія побутова, але частково доповнює першу. Захід буде відбуватися в приміщеннні, яке знаходиться у віданні обласної ради, контроль над якою знаходиться в руках “Свободи”. Якщо йти за принципом економії коштів, але проведенння зустрічі для більшої кількості людей, то керівництво партії могло б орендувати в тої ж облради драмтеатр. Але чогось цього не зробило.

Третя наша версія найбільше сподобається прихильникам “Свободи”. Можливо, вони використають її завтра для чергової демонстрації своєї опозиційності. Ми підозрюємо, що міські чиновники могли не надати згоди на використання “Березоля”, який є у їхньому віданні, через, припустимо, проведення мерією якогось іншого заходу. Якщо це так, то винен у цьому за версією “Свободи” уже буде Заставний. І завтра це кілька раз повторять зі сцени та й новинах.