Нещодавні кадрові зміни зумовлені економічною ситуацією у цих районах, переконує голова ОДА Валентин Хоптян. У найгіршому стані Бережанщина, куди призначили Юрія Пудлика, який раніше керував Козівським районом.

Юрій Пудлик та Валентин ХоптянЕкс-голові Бережанської райдержадміністрації Ярославу Триньці залишилося кілька місяців допрацювати до пенсії. Проте керівництво не пошкодувало пенсіонера, замінивши його на Юрія Пудлика. На нього покладає великі надії голова ОДА. Завдання новопризначеного голови райдержадміністрації – «витягнути» Бережани.  «Ти людина молода Юра, ще багато треба працювати. А в Бережанському районі є що робити. Місто Бережани у дуже поганому стані, місто запущене», – настановляв чиновника Валентин Хоптян. Юрій Пудлик сподівається, що виправдає довіру: «Бережанщина – для мене край не чужий. Мене пов’язує моя попередня діяльність: від агронома до директора. Я сподіваюся, що вдасться підвищити соціально-економічні показники у цьому районі, сподіваюся, що місто ми оновимо».

Козівський район очолив Дмитро Михайлюк. Він раніше працював першим заступником голови Теребовлянської  РДА. Начальство вимагає від нього відновити роботу непрацюючих підприємств та створити нові робочі місця. Пан Михайлюк вважає цю роботу для себе не новою. «Для роботи мені потрібна команда однодумців та довіра людей. Для мене тут нічого немає нового. Лише командою ми зможемо виконувати ті завдання.

 Керує Зборівським районом відтепер Юрій Козіцький, він займав посаду директора департаменту розвитку інфраструктури  облдержадміністрації: «Я – тернополянин, моя сім’я проживає в Тернополі і свою трудову діяльність я теж розпочинав у Тернополі. Наразі для мене головне вивести Зборівський район на новий рівень, реалізовуючи реформи».

Керівницто обладміністрації сподівається побачити реальні зміни у цих районах вже через кілька місяців.