Сьогодні, 8 листопада, Тернопільська ТВК так і не оголосила остаточних результатів виборів. Крім того, двох працівниць комісії довелося госпіталізувати, одну через передінфарктний стан, а іншій потрібна була чергова доза інсуліну.

Про це повідомив голова Тернопільської ТВК Іван Чорнозуб.

Нагадаємо, через облогу кабінету комісії, що здійснили «свободівці», члени ТВК не могли вийти з приміщення впродовж 10 годин, а коли двом жінкам стало погано, тоді викликали швидку і нарешті облога завершилась.

«Нас не випускали з приміщення до 22.00. Двох членів комісії госпіталізували, в одної діабет, а в другої передінфарктний стан», – зауважив І. Чорнозуб.

Крім того, голова ТВК пообіцяв до кінця тижня оприлюднити остаточні результати виборів, якщо звичайно ніхто не перешкоджатиме роботі комісії, пише Zaxid.net

Грішно сумніватися у поганому самопочутті людей. Але для більшості причетних до виборів не секрет, що в таких комісіях крім “державної” оплати є ще премія “від партії”. Для членів ТВК вона може сягати кількох тисяч гривень, залежно від складності завдань або степені ризику порушити закон. Ряд впливових тернопільських підприємців та троє родичів Ореста Муца, які не потрапили до міськради теж були би вдячні за правильний перерахунок голосів на дільницях, щодо яких подані скарги.

Раніше ми вже писали про склад Тернопільської ТВК