27 вересня відбулися збори Тернопільської міської організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода». На порядку денному висування кандидата на посаду міського голови Тернополя.

Як і належиться народній структурі, більшість делегатів конференції використовували партійний дрес код: светри, джинси, футболки під піжак. Присутні одноголосно підтримали кандидатуру Сергія Надала. Крім того він очолив список «Свободи» до міської ради.  У виступі Сергій Надал зазначив: «Сьогодні Свобода ще раз довела, що є ми є єдиною згуртованою командою однодумців, яка готова захищати єдиний форпост народовладдя, який залишився в Україні, це – місцеві ради, захищати інтереси місцевих громад, виконувати ті завдання, які ставлять громадяни, виконувати завдання програми захисту українців». Як бачимо, рядові члени партії швидко вчаться пафосу в старших товаришів Ірини Фаріон та Олега Тянибока.

Голова Тернопільської обласної організації «Свободи» Олег Сиротюк, який програв особисту конкуренцію за право висуватися, демонстрував дружню атмосферу в організації: “Кандидатом від «Свободи» на посаду тернопільського міського голови висунутий Сергій Віталійович Надал. Це є наш «свободівець», наш ідейний побратим, людина, яка зарекомендувала, як патріот своєї держави, як патріот свого міста, як професійний управлінець, який здатний управляти міським господарством і всією міською радою. Справедливість, відповідальність, порядок – це особисте кредо Сергія Надала і ті цінності, з якими «Свобода» йде на місцеві вибори 31 жовтня, – пропіарив колегу Олег Сиротюк