Вчора сплив останній термін для подачі кандидатур до складу дільничих виборчих комісій. Наскільки важливою є ця процедура для усього виборчого процесу показали минулі вибори. Тоді другий призер кампанії Зеновій Щепановський призупинив вступ у посаду Романа Заставного, вимагаючи перерахунку голосів на всіх виборчих дільницях. Його штаб не вірив, що  результати підрахунку голосів достовірні. Як виявилося згодом – через те, що не мав відповідного представництва в комісіях.

За допомогою штучного збільшення представництва в комісіях за рахунок “технічних” партій свій результат на дострокових виборах до облради “зафіксувала” й Партія регіонів. Щоправда, під час президентської кампанії цей трюк не спрацював – члени комісій від “технічних” партій бойкотували преміальну систему й голосували за совістю.

Зараз “регіонали” мають намір взяти реванш за президентську кампанію. Завдяки закону вони мають стабільну більшість голосів у ТВК, а перелік “технічних” партій з того часу значно розширився. До таких, крім звичних партій з печатками, тепер можна занести ХДС, ХДПУ, УСДП, можливо, навіть й “Батьківщину”.