ZZ вже писав про бійку в приміщенні міської виборчої комісії. Виявилося, що акцію організували прихильники Василя Деревляного, які таким чином хотіли поскаржитися на розкольників Кірика-Сандія.

Обласний БЮТ розповсюдив заяву, де розповідається таке: “22 жовтня голова міської організації партії «ВО «Батьківщина» Андрій Артимович прибув у Тернопільську міську виборчу комісію, щоб зареєструвати рішення ІХ конференції партійної організації про відкликання кандидатів в депутати, поданих всупереч законодавству та Статуту партії Кириком С.К.

Після того, як одна із членів комісії розпочала прийом та реєстрацію документів, голова Тернопільської міської виборчої комісії Чорнозуб І.І. відібрав журнал реєстрації вхідної документації та повідомив, що ніхто ніяких документів реєструвати не буде. При цьому голова ТМВК не обґрунтував своїх дій.

Про порушення законодавства про звернення громадян головою, секретарем та членами Тернопільської міської виборчої комісії було повідомлено народного депутата України Деревляного В.Т., який, у відповідності до норм Закону України «Про статус народного депутата України» прибув у приміщення комісії та почав вимагати (мабуть дуже голосно і активно, ред) усунення порушень законодавства.

Однак, після цього члени комісії за вказівкою голови Чорнозуба І.І. покинули приміщення комісії. В свою чергу Чорнозуб І.І. пояснив, що робота комісії заблокована представниками Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», не зважаючи на те, що в приміщенні було всього троє представників ВО «Батьківщина», які ні фізично, ні в будь-який інший спосіб не перешкоджали членам комісії у виконанні покладених на них обов’язків.

Лише о 17:00 годині до приміщення ввійшов голова Тернопільської міської виборчої комісії Чорнозуб І.І., який заперечив свої попередні слова, та дав вказівку зареєструвати документи про відкликання «тушок».

Тим часом триває боротьба за спадщину розколотого БЮТ. У місті розповсюджуються листівки, як з символікою БЮТ (від Кірика, мабуть)  так і агітація УСДП, яка розповідає, що лише вона є справжньою послідовницею славних БЮТівських традицій. Василь Деревляний, тим часом, “профукує” другі підряд вибори

Прим: На фото В.Деревляний і С.Кірик, як бойові побратими намагаються заблокувати приміщення друкарні, щоб зірвати вибори до облради у 2009 році