Про це неможливо писати без сліз. Про це навіть думати без сліз неможливо…

Чортківська громада втратила ще двох Українців, ще двох Героїв, ще двох зовсім молодих хлопців, у котрих все життя було попереду… На війні загинули найкращі друзі: 27-річний Кирилюк Назар та 26-річний Микуляк Віталій із с. Біла. Про це повідомляють на сторінці Чортківської міської ради.

Хоч і жили на різних вулицях, були найкращими друзями із раннього дитинства. Все і завжди робили разом. Разом двоє молодих ще не одружених хлопців вирішили стати на захист країни. Разом служили у 24-ій окремій механізованій бригади імені короля Данила. На жаль, разом і загинули…

12 вересня близько 18 год. вечора під час авіаційного удару в одному із населених пунктів Миколаївщини водій взводу протитанкових керованих ракет Кирилюк Назар та оператор-розвідник взводу протитанкових керованих ракет Микуляк Віталій отримали поранення, несумісні з життям.

У Назара залишились батьки та рідна сестра, у Віталія – також.

Попередньо тіла двох Героїв зустрічатимуть у суботу в обідню пору (точний час повідомимо згодом) у Соборі верховних апостолів Петра і Павла у Чорткові, потім – у їхньому рідному с. Біла. Чин похорону, знову ж таки попередньо, заплановано на неділю, 18 вересня.

Герої не вмирають. Пам’ять про двох найкращих друзів – Назара та Віталія – назавжди житиме у наших серцях…