В Парку Національного відродження будівельний конфлікт. Люди боронять більше гектара паркової землі та майже сотню дерев від зазіхань будівельників.

Будувати на вулиці Вербицького, яка плавно перетікає в парк, має намір підприємство “Доюробуд”. Очолює його депутат міської ради Віталій Смакоуз. З’явитись там повинен 10-ти поверховий будинок, вікна якого виходитимуть на “Співоче поле”. Сама ж будівля стоятиме за декілька десятків метрів від лавочок навпроти сцени, – пише “20 хвилин”.

На ділянці наразі жодних робіт не проводять. Натомість підрядники “Добробуду” взялись “облагороджувати” територію нижче. Їхня версія: “Вирівнюють ділянку та зариваютиь рів на ній, через звернення людей з довколишніх будинків”.

Люди ж переконують, що нікуди не звертались і нічого не просили. Взялись же за “облагородження”, на думку людей аби створити дорогу, якою будівельну техніку та матеріали доправлятимуть до будмайданчика.

– Ми не дозволимо ані їхнього облагородження робити, ані будувати в парку десятиповерховий будинок, – каже один з мешканців Вербицького. – Це ж парк. Біля самого “Співочого поля” вже строїти надумали. Таким чином парк Національного відродження повністю забудують… А де дітям гуляти? Людям, де відпочивати? Зрештою нам як бути? Під самісінькими вікнами нашого п’яти поверхового будинку вдвічі вищу будівлю ставлять.

Людям вдалось зупинити “облагородження”, али чи на довго – не знають. Наступним кроком спробують добитись заборони будувати багатоповерхівку в парку.