Активні атмосферні фронти від південної циклонічної депресії насуваються на Тернопільщину. Відтак у регіоні цими днями очікується ускладнення погодних умов. Місцями пройдуть значні снігопади, очікується приріст снігового покриву, а на дорогах утворюватиметься ожеледиця.

За прогнозами обласного гідрометеоцентру, на Тернопільщині зберігатиметься похмура погода з проясненнями. Температура повітря буде мінусовою: вночі 5-7 морозу, вдень 3-5 нижче нуля.

«У зв’язку з проходженням активних атмосферних фронтів від Південної циклонічної депресії на території Тернопільської області 10-12 лютого 2021 року очікується ускладнення погодних умов: 10 лютого – сніг (вночі значний, вдень невеликий сніг); на дорогах ожеледиця. Вночі та вранці місцями збережеться ожеледь. Очікується приріст снігового покриву. 11 лютого можливі опади різного фазового стану (вночі дощ та мокрий сніг, вдень мокрий сніг та сніг). На деревах, лініях електропередач та зв’язку можлива ожеледь та складні відкладення. На дорогах посилиться ожеледиця. Вдень місцями пориви південно-східного вітру 15-20 м/с, хуртовина».

Складні погодні умови збережуться на Тернопільщині до кінця тижня. Така метеорологічна ситуація може призвести до порушення руху транспорту, роботи електричної та будівельної галузей, комунального господарства. Синоптики оголосили перший рівень небезпечності.