У Монастириському районі сталося жахливе вбивство. Молодший брат ножем зарізав старшого.

Історія біблійських героїв Каїна та Авеля вкотре знаходить відображення в нашому часі. Щоправда, не через заздрість вбив 45-річний житель Монастириська свого старшого брата, а через пропитий розум.

Сусіди розповідають, що колись брати жили у нормальних забезпечених сім’ях. Та коли дружини обох подалися на заробітки за кордон, родинне життя пішло шкереберть. Розраду чоловіки стали шукати в оковитій. Перебралися разом жити до старої батьківської халупи, і топили своє життя в чарці.

В останню неділю лютого все було, як завжди: брати цілий день випивали. Що ж стало причиною сварки підозрюваний уже й не пригадує, проте каже, що старший брат постійно послуговувався ним: щось зробити, кудись піти – завжди змушував його. За це останній і мав озлобленість. А того вечора лють й штовхнула на протиправне. Озвірілий чоловік вхопив кухонний ніж і накинувся на старшого брата. Бив у груди доти, поки останній не перестав подавати ознак життя.

Закривавлене тіло 47-річного брата зловмисник виштовхав за поріг оселі, а сам ліг спати. Наступного ранку мертвого чоловіка побачив сусід. Про трагедію повідомили до райвідділу міліції. Підозрюваного затримали. У скоєному він зізнався, повідомили у відділі зв’язків з громадськістю управління МВСУ в області.