Поки старший Щепановський віддувається за родинні борги у судах і за гратами, його молодший брат, який довший час очолював проблемні фірми, робить дивовижну партійну і службову кар’єру.

.

Дотепер голова приміської Тернопільської райдержадміністрації ще й на додачу очолив районну організацію Партії регіонів. Ця подія сталася 20 вересня.

За повідомленням партійного сайту, у цей день відбулася позачергова конференція Тернопільської районної організації Партії регіонів. У засіданні взяли участь 44 делегати та було вручено квитки 9 новообраним партійцям. Також було обрано делегатів на обласну конференцію Тернопільської організації Партії регіонів, яка має відбутися у жовтні.

Попередній голова райорганізації – Оксана Муц (ще одна родичка нардепа?) склала повноваження, пояснивши, що передає їх в надійні руки – голови РДА. Новий партійний бос рекомендував у заступники депутата облради і за сумісництвом чиновника РДА Хавцановського.

Цікаво, що раніше Щепановський-молодший за сумісництвом очолював міську організацію партії Віктора Балоги – “Єдиного центру”.  Але вже  на місцевих виборах він висувався за квотою”регіоналів”. Не виключено, що у такий спосіб чиновник хоче захистити себе від можливого звільнення з посади, а залишки родинного бізнесу – від бажаючих “реквізувати” безхазяйне майно. Для “регіоналів” таке сумнівне поповнення навряд чи додасть авторитету. Скандал навколо старшого брата та його сумнівних афер у всіх на слуху, а допомогти партійному бюджету в світлі майбутньої виборчої кампанії  колись заможна родина також навряд чи зможе.

Чи не  час “записуватися” в ряди “регіоналів” ще й ошуканим дольовикам родинного бізнесу сумнівних забудовників?