Мальви Тернопіль8 квітня відбудеться чергова сесія міської ради, на якій планують розглянути, за попередньою інформацією, аж 146 питань.

Більшість проектів рішень є земельними, за які свободівці перед виборами сварили своїх попередників. Натомість  10-те питання порядку денного – мистецько-спортивне.

Зокрема, пунктом 1 передбачено: надати клубу спортивного танцю «Мальви» в безоплатне користування нежитлове приміщення КП “Тернопільський Палац Спорту” загальною площею 380 кв.м за адресою: місто Тернопіль, бульвар Данила Галицького, 2, терміном на двадцять п’ять  років. Наступним пунктом зобов’язано начальника управління у справах сім`ї, молодіжної політики, спорту і туризму міської ради в місячний термін укласти договір надання в безоплатне користування цього майна.

Як повідомляють знаючі люди інтерес до танців у міської ради пробудився не випадково:  керівником клубу спортивного танцю «Мальви» є теща одного з керівників міста.

Приміщення колишнього кінотеатру «Комсомолець», площею майже 2,5 тис. кв.м неодноразово перепрофільовувалось. Кінотеатр нового взірця там так і не з’явився. За попередньої влади на його базі “авральним” порядком організували Палацу спорту. Туди планували переселити борцівську школу, щоб вивільнити будівлю тернопільського Замку, чи то під зал урочистих подій, чи то під чиюсь комерцію. Перед виборами колишній мер Роман Заставний  встиг попіаритися на відкритті спортивного закладу, який справжнім Палацом, однак, не став.  Передбачалося, що там займатимуться волейболом, боротьбою, боксом і фітнесом. Минулого року за підтримки Фонду братів Кличків було навіть встановлено один професійний ринг. Клуб спортивного танцю «Мальви» зайняв зал, в якому повинні були тренуватися борці. греко-римського стилю. Можливо Сергій Надал передумав виганяти їхню школу з приміщення замку, де виросло кілька поколінь спортсменів, у тому числі чемпіони та призери світу, Європи та України?

Побратим Ілько, Андрій Мальований