Вплинути на фракцію своїх однопартійців і змусити їх працювати на громаду, а не займатися популізмом, закликав лідера ВО «Свобода» Олега Тягнибока секретар міської ради Тарас Білан.

Про це йдеться у його відкритому зверненні, оприлюдненому ним сьогодні на прес-конференції.

– На останніх сесіях депутати від ВО «Свобода» займалися відвертим популізмом. За рішення щодо змін до бюджету фракція, підпорядкована вам, не голосувала. «Свобода» веде мову про підтримку воїнів ОУН-УПА, але цим рішенням зокрема було передбачено виділення коштів на зубопротезування для воїнів ОУН-УПА, – зазначає Білан.

Він також зауважив, що на останньому пленарному засіданні фігурувало питання виділення  65 сотих землі на вул. Бродівській з метою будівництва пільгового житла для соціально-незахищених, реабілітованих та воїнів ОУН-УПА, які потребують покращення житлових умов.

– У результаті відсутності кворуму дане питання не було прийнято, бо за земельні питання ВО «Свобода» не голосувала, – сказав Білан.

Він також додав, що при відкритті пам’ятника Соломії Крушельницькій одним з архітекторів було сказано, що будівництву пам’ятника місто завдячує ВО «Свобода».

– Однак якщо підняти списки, скільки здали коштів депутати облради від ВО «Свобода» на будівництво пам’ятника, то ця сума складе не більше 70 грн., – стверджує секретар міської ради.

Він також вказав, що ВО «Свобода» приписує собі ініціативу із надання дозволу на встановлення індивідуального опалення в Тернополі. Тоді як насправді ініціатором надання цього дозволу був депутат Юрій Вересюк (представник ВО «Батьківщина»).

– І з шести засідань комісії, яка розробляла положення і механізми надання дозволів на встановлення індивідуального опалення, депутат-представник «Свободи» не був на жодному, – повідомив Білан.

Відтак він звернувся до Тягнибока з проханням вплинути на депутатів з фракції ВО «Свобода» в міській раді, «щоб вони займалися не дешевим популізмом, а реальною роботою для громади».