Підозрюючи юного односельчанина в крадіжці інструментів, 37-річний житель села Рудка Кременецького району став вимагати зізнання погрозами.

Чоловік вивіз неповнолітнього до лісу і змусив копати собі могилу.
З обійстя селянина котрогось дня зник дорогий набір інструментів. Про крадіжку потерпілий, звичайно, повідомив місцевих міліціонерів, проте мав твердий намір самостійно розшукати крадія і покарати його. Тим паче, що підозри чоловіка стосувалися неповнолітнього місцевого хлопчини. Останній виховувався в неблагополучній сім’ї, тому, на думку потерпілого, міг спокуситися на його добро.
Котрогось дня шляхи односельчан перетнулися поблизу сільської крамниці. Господар вже був під градусом, але це не стало пересторогою для керування транспортом. Гукнувши хлопчину до себе, чоловік силою і штовханами засунув його до салону власної «Волги» та повіз у бік лісосмуги. Дорогою машина в’їхала в дерево, зазнала значних механічних ушкоджень, і месника це ще більше розлютило. Замість звинувачувати себе у тому, що п’яний сів за кермо, всю злість зігнав на заручникові. Витягнувши його з автівки, змусив погрозами копати собі яму. Порятунком став дощ. Сильна злива змусила власника повернутися до побитої автівки, а переляканий підліток кинувся тікати.
Після страхітливої пригоди хлопчина потрапив до лікарні, а 37-річного чоловіка затримали кременецькі правоохоронці. Було проведено розслідування. Кримінальну справу передали до суду.
Вирок судової колегії – відшкодування підсудним витрат на лікування потерпілого та півтора роки умовно. Ймовірно, такий гуманний вирок зумовлений позицією й самого підлітка, котрий пробачив кривдника і просив суворо його не карати, пише сайт УМВС.