Вчора, 10 вересня, на Театральному Майдані Тернополя зустрічали бійців 24-ої окремої механізованої бригади. Уродженці Тернопільщини приїхали із зони АТО на ротацію.

20-річний Михайло (прізвище не вказуємо за проханням респондента) від лютого є учасником виснажливих тренувань і складних боїв. З цього часу він вперше повернувся додому.

Михайло з Теребовлянського району, є контрактником. У Тернополі його зустрічали рідні та друзі з квітами та прапорами. Військовий каже, що не очікував такої зустрічі.

“Допомогу надають солдатам, які стоять на блокпостах, або тим, хто на базі. А хто cтоїть на передовій, допомогу не можуть надати, бо там рух заборонений, постійно стрільба. Тому всім не можуть допомогти”.

Михайло брав участь у боях на сході України. Каже, що особливо запеклими були бої у Луганській області. “Гради, міномети, артилерія, авіація… Там вже автоматом практично не стріляв ворог. Практично всю нашу техніку накрили”.

Багато особистих речей згоріли під час цих боїв, але Михайло зміг зберегти лист вчительки української мови. Разом з тим він вірить у перемогу своєї держави і готовий захищати її далі.

Джерело: 0352.ua