Щуку вагою 12,5 кг зловив нещодавно тернополянин Володимир на Івачівському водосховищі. Тягнули рибалки щуку з водойми 45 хвилин. У новому році наразі це рекордний улов серед рибалок ставу.


Для місцевих рибалок Івачівське водосховище є улюбленим місцем для риболовлі. Недарма його ще називають меккою для тернопільських рибалок. Там можна зустріти і тернополянина Володимира, який вже там і впіймав рибину вагою 12,5 кг.

У риболовлі чоловік –  «профі». Улюбленою справою тернополянин займається вже понад 40 років. Зараз він на пенсії, тому рибалити може собі дозволити щодня. Відтак о 7.00 пан Володимир вже є на Івачівському водосховищі. Рибалить тернополянин разом із сусідом по дачі Дмитром.

Того дня чоловіки і не здогадувалися, що їм так пофортунить. Адже тоді пощастило і панові Дмитрові, який впіймав щуку вагою 7, 5кг.

–         На водосховище прийшли з другом близько 6.00, розставили жерлиці. А ловили, як завжди, на живця окуня, – пригадує пан Володимир. – Клювати щука почала о 10.30. Рибина виявилася сильною і великою. Зокрема її довжина була 105 см, а у діаметрі вона сягала 22 см. Тому без допомоги друга я б сам не впорався зі щукою. Відтак Дмитро пробурював лунку, аби її розширити.

І вже в 11.15 чоловіки витягнули щуку з водойми. Отож, через  45 хвилин хижак був у їхніх руках. За процесом з цікавістю спостерігав онук рибалки.

Того ж дня пішов додому не без трофею і товариш пана Володимира. Так, через три години почало клювати і на гачок рибалки потрапив хижак, щоправда менших розмірів – вагою 7,5 кг.

–         На Івачівському водосховищі щоразу збирається до двохсот рибалок. Тому «своїх» місць на ставі у нас з другом немає. Де вільно – там і рибалимо. А те, що нам так пощастило – це просто везіння, – запевняє пан Володимир.

Попередньою найбільшою рибиною тернополянина Володимира була щука вагою понад 5 кг.  А цього року поки що нікому не вдалося побити його рекорд. Проте чоловік не збирається на цьому зупинятися і вірить, що на його гачок ще попадеться й більша здобич.

–         Якщо ми живемо, потрібно постійно мати надію в серці, – наголошує він.

А щуку вагою 12,5 кг чоловік приготував і почастував друзів та сусідів. Відтак рибиною смакували мешканці майже половини під’їзду.

Юля Квітка, Тернопільська Липа