У Тернопільській міській раді відбулося засідання міської робочої групи з підготовки до ЄВРО-2012.
Як повідомили у прес-службі міської ради, в ході наради було затверджено зведений календарний план проведення загальноміських спортивно-масових, навчально-виховних, культурно-мистецьких заходів в рамках проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.
Присутні заслухали інформацію голови правління ВАТ «Тернопіль готель» Станіслава Головка щодо стану робіт по реконструкції готелів “Тернопіль” і “Галичина” та обговорили пропозиції про надання пільг підприємствам, установам, організаціям, які залучені до підготовки інфраструктури м. Тернополя в рамках заходів ЄВРО-2012.
За результатами зустрічі відповідним управлінням міської ради, проектантам було доручено доопрацювати проектно-кошторисну документацію щодо реконструкції Тернопільського міського стадіону в частині оздоблення фасаду та раціонального використання існуючих і запроектованих приміщень, розробити проектні пропозиції можливого розташування підземного паркінгу, модернізації спортивних майданчиків на території стадіону.
Також, робочою групою опрацьовано потенційні місця облаштування готелів, мотелів, кемпінгів та наметових містечок, інших об’єктів, які мають забезпечити повновноцінне функціонування міста під час проведення заходів ЄВРО-2012 на території Тернополя.