Біля Тернопільської ОДА зранку неспокійно.

Як повідомляє Тернопіль 1, тут зібрались протестувальники, які вимагають скликати екстренне позачергове засідання сесії Тернопільської обласної ради у зв’язку з останніми подіями в країні. Зокрема, бійці ДУК проти підписання “Формули Штайнмаєра”.

За їх словами підписання цього документу по суті є плюдруванням національної пам‘яті, честі та гідності усіх людей, які працювали заради перемоги на російсько- украінському фронті.

Усіх, хто хотів потрапити до ОДА ретельно перевіряли правоохоронці.

Протест біля ОДА: бійці ДУК проти підписання "Формули Штайнмаєра"

Протест біля ОДА: бійці ДУК проти підписання "Формули Штайнмаєра"Поліція, пожежники та огороджена територія. Біля Тернопільської ОДА зранку неспокійно. Тут зібрались протестувальники, які вимагають скликати екстренне позачергове засідання сесії Тернопільської обласної ради у зв’язку з останніми подіями в країні. Зокрема, бійці ДУК проти підписання "Формули Штайнмаєра". За їх словами підписання цього документу по суті є плюдруванням національної пам‘яті, честі та гідності усіх людей, які працювали заради перемоги на російсько- украінському фронті. Усіх, хто хотів потрапити до ОДА ретельно перевіряли правоохоронці.

Опубліковано Т1 Новини Середа, 2 жовтня 2019 р.