«Батьківщина» звинувачує ВО «Свобода» у розповсюдженні наклепів.

Про це йдеться у заяві, оприлюдненій на офіційному сайті обласної організації ВО  «Батьківщина» з приводу звернення обласної ради до керівництва держави та Генпрокуратури, прийнятому з ініціативи голови облради 8 серпня. Представники  «Батьківщини» висловлюють обурення з приводу того, що у зверненні стверджується, начебто ВО «Батьківщина» тісно співпрацює з Партією регіонів на теренах області з метою узгодженого висунення кандидатів в депутати з наступним формуванням більшості. Відтак висловили переконання, що в облраді «маразм крепчаєт».

«Ми прекрасно розуміємо, що псевдонаціоналістична «Свобода» страждає на комплекс неповноцінності, зумовлений зменшенням довіри громадян на теренах області.

Скупивши чималі площі районних та обласних газет, псевдонаціоналісти безсоромно розповсюджують брехню та наклепи на інших, бо про себе, про свої «досягнення» говорити їм нічого! Де результат вашої «наполегливої» праці за останні півтора роки? Може, ви відремонтували дороги? Чи захистили спиртову галузь? Чи зупинили огульний дерибан земель в області? Однозначно ні! Чи ви вирішили на наклепах та критиканстві «Батьківщини» заробити собі «бонуси» напередодні виборів?», – сказано у заяві.

У ній представники «Батьківщини» також заявляють, що «зараз в обласній раді перебувають негідники». «Бо тільки негідники можуть так нахабно брехати, не червоніючи. Ці люди не бояться ні Бога, ні людей. Вони бояться одного: не образити спонсора та не втратити своє владне «корито», до якого, з порушенням Закону дорвалися, а тепер фанатично тримаються за нього руками й ногами», – йдеться в заяві.

Водночас представники «Батьківщини» запевняють, що їхня політична сила на теренах області знаходиться в опозиції «до діючої антиукраїнської влади Януковича», зауважуючи, що під час всіх своїх виступів у місцевих ЗМІ голова Тернопільської обласної організації «ВО «Батьківщина» Василь Деревляний неодноразово критикує «незаконні та антидержавні дії влади Януковича та Цимбалюка в області».

«До того ж сьогодні всі члени партії ВО «Батьківщина», які йдуть на вибори, піддаються шантажу та погрозам від Цимбалюка та його оточення з РДА. Головам сільських, селищних та міських рад в жорсткій формі дається вказівка брати участь в  фальсифікації виборів на користь правлячої партії», – стверджується в заяві.

Принагідно члени ВО «Батьківщина» закликали жителів області в час виборчої кампанії бути прискіпливими та розважливими, не піддаватися на афери, підкуп, провокації та не брати участь у фальсифікаціях, щоб в результаті не стати жертвами влади.