Провал сесії обласної ради, на якій мали розглянути адміністративно-територіальну реформу, боляче вдарив по іміджу голови ОДА. Мало приємного бути в числі двох на всю країну, неспроможних на реформи губернаторів. Степану Барні дісталося “на горіхи” з Банкової, кажуть обіцяли зняти з посади і відправити в АТО.

Степан Барна і мегафонОбласні чиновники наввипередки звинувачують у всіх гріхах лише депутатів від ВО “Свобода”, які прогуляли сесію. Справді, місцеві “патріоти” ховаються від мобілізації, адже обласний комісар, за рекомендаціями одного з заступників Степана Барни, вніс їх до публічного списку призовників. Через інтриги соратників обласний очільник стрімко втрачає підтримку в рядах обласних депутатів. Більшість з них вже думають про наступні вибори, а тема адмінреформи з окрупненням місцевих громад далеко не найпопулярніша серед електорату. Тому Степану Барні залишається розсилати через свою прес-службу слізні прохання.

“Я закликаю депутатів облради не ставити пріоритетами свій власний вплив та політичні чи вузько-партійні інтереси. В умовах реальної війни нам потрібна узгоджена робота задля утвердження стабільності та отримання перемоги над ворогом на економічному фронті. Звертаюсь до голови Тернопільської обласної ради Василя Хомінця з проханням скликати позачергову сесію Тернопільської обласної ради, під час якої розглянуть проект Перспективного плану формування територіальних громад області, можливість утворення 22 об’єднаних територіальних громад і оголошення перших виборів в цих територіальних громадах.” – просить Барна.