В управліннях соціального захисту населення розпочали прийом заяв на виплати допомоги для дітей з багатодітних сімей. Нагадаємо, допомога у розмірі 1700 гривень передбачена на третю і кожну наступну дитину до шести років.

Щоб отримати допомогу на дітей з багатодітних родин, необхідно звернутися до місцевого управління соціального захисту населення. Треба підготувати пакет документів: паспорт; посвідчення багатодітної сім’ї; посвідчення дитини з багатодітної сім’ї; оригінали та копії свідоцтв про народження всіх дітей; їхні ідентифікаційні номери, – пояснюють в управлінні соціальної політики Тернопільської міської ради.

«Прийом заяв на виплату допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях розпочався з початку квітня. Допомога передбачена на третю і кожну наступну дитину з місяця, в якому було подано заяву з усіма необхідними документами у щомісячному розмірі 1 700 гривень. Кошти виплачуватимуть щомісяця до місяця досягнення дитиною 6-річного віку».

Допомогу для дітей із багатодітних родин виплачуватимуть після звернення, – зазначив директор департаменту соціального захисту населення ОДА Вадим Боярський. Кошти перераховуватимуть через банківську карту або Укрпошту.

Софія Романська