До помешкання пенсіонерів із села Цигани Борщівського району занадився злодій-односель-чанин. Двічі зловмисник встиг обікрасти стареньких, аж поки останні помітили зникнення грошей.

Як розповів начальник сектору карного розшуку борщівської міліції Дмитро Закришка, до них із заявою про крадіжку грошей звернулася пенсіонерка з села Цигани. Старенька повідомила, що хтось обікрав їхнє з дідом помешкання, коли вони були в церкві. Невідомого злодія міліціонери затримали швидко. Ним виявився 50-річний сусід потерпілих. Чоловік ніде не працює, а випити хоче, тож спокусився на статки пенсіонерів.
Зі слів затриманого,якось він зауважив, що, замикаючи замки вхідних дверей, старенькі ключ не забирають, а ховають під відливом підвіконника. Тож щойно випала нагода, скористався можливістю і заліз до помешкання односельців. В скрині знайшов загорнені в тканину відкладені гроші та взяв частину. Цілий тиждень очікував, що пенсіонери нароблять ґвалту з приводу пропажі восьмиста гривень, але було тихо. Тож наступної неділі, дочекавшись, коли сусіди підуть до церкви, знову поліз до їхньої скрині за статками. Забрав решту – шістсот гривень. Та цього разу зникнення заощаджень подружжя пенсіонерів таки помітило. В село приїхала міліція і зловмисника затримали. За вчинене злодія притягнули до відповідальності – проти нього порушена кримінальна справа. От тільки вилучити крадених грошей не вдалося – відкладені старенькими заощадження сусід встиг пропити та проїсти.

ВЗГ УМВСУ в Тернопільській області