Автомобіль «Міцубіші» сірого кольору збив чоловіка, котрий купував апельсини в кіоску на вул. Бродівській у п’ятницю, 14 січня.

Аварія сталася близько 14.30 на вул. Бродівській біля магазину «Барвінок».

Зі слів свідків, водія в машині на момент наїзду не було. Автомобіль, який був припаркований на зворотній стороні дороги, самостійно зрушив з місця і, прокотившись через проїжджу смугу, виїхав на тротуар та збив чоловіка.

У момент наїзду 34-річний Олександр перебував біля кіоску, в якому продають фрукти. Він стояв спиною до дороги і не помітив машини.

Одразу після зіткнення чоловікові винесли крісло, посадили біля місця аварії і викликали швидку.

– Чекати на карету «швидкої» довелось недовго, – каже один зі свідків Володимир. – Але от від’їжджати вона не поспішала. Через деякий час з’ясувалось, що причиною незрозумілої затримки була несправність мотора. Декілька чоловіків вирішили допомогти і підштовхнули машину, але це не допомогло. Тоді карету медичної допомоги «на буксир» взяв автомобіль ДАІ. Тільки після цього «швидка» завелась і продовжила свій маршрут.

За словами медиків, які приїхали на місце події, у потерпілого виявили ознаки перелому тазової кістки. Для встановлення точного діагнозу чоловіка відвезли в міську комунальну лікарню швидкої допомоги.

Як повідомили «20 хвилин» в травматологічному відділенні лікарні швидкої допомоги, уже увечері 14 січня діагноз підтвердився.

– У пацієнта офіційно підтверджено перелом ломистої та сідничної кісток справа. Але, щоб визначити всі інші завдані ушкодження, знадобиться ще три дні, – сказала черговий лікар відділення, яка, одначе, відмовилася називати свої ім’я та прізвище.

У відділі зв’язків з громадськістю обласної міліції повідомили, за фактом аварії проводять перевірку.

– Ми не можемо ще нічого коментувати. Причини аварії з’ясовують, – сказав старший інспектор обласної Державтоінспекції Микола Лецкалюк.

«20 хвилин»