У найближчі дні міністр внутрішніх справ представить колективу обласного управління нового керівника. Ним став теперішній виконувач обов’язків начальника управління полковник Олександр Богомол.

Богомол ОлександрЗа неофіційними даними, у міністерстві поспішають зробити призначення ще до того, як стане відомим прізвище нового очільника Тернопільської облдержадміністрації. Це пов’язане з тим, що у “Народному фронті”, за квотою якого Аваков потрапив в уряд, отримали чітку інформацію про те, що партія Яценюка отримала “відкоша” з призначенням свого ставленника на посаду голови ОДА. Тоді як бажання погодити Богомола виявив тимчасовий очільник “білого дому” Іван Крисак. Кажуть, що вмовили його це зробити теперішній і колишній однопартійці – Василь Деревляний та Михайло Апостол, які опинилися за бортом серйозних розкладів, але хочуть залишитися при справах. Останній, до речі, нещодавно призначений радником Авакова.

Цікаво, що такий розклад не на руку головному яценюківцю області Роману Заставному, який просував на посаду іншого кандидата. Однак у відомстві Авакова на вмовляння Заставного не звернули увагу і зробили ставку на Богомола, який має хороших лобістів у самому міністерстві.

Не виключено, що амбітний нардеп спробує відіграти ситуацію, як це свого часу пробували “свободівці”, влаштувавши демарш Василю Облєщуку. Однак у Авакова на це не реагують, адже він є одним із стовпів, на якому тримається команда Яценюка-Турчинова.