Опозиційний кандидат в народні депутати по Зборівському виборчому округу Володимир Болєщук розробив законопроекти спрямовані на відродження бандерівського краю. Це складова Плану Болєщука, запропонованого активістом Зарваницької громадської ініціативи для вирішення проблем округу та захисту інтересів мешканців патріотичного краю.

Зокрема, це законопроекти:

— «Про запровадження соціального внеску на розвиток села»

Олігархи, які використовують народну землю, мають платити такий податок, який дозволить громаді утримувати школу, дитсадок, медпункт і клуб.

— «Про підтримку особистих селянських господарств»

Люди, які вирощують с/г продукцію, мають отримувати допомогу від держави у вигляді фіксованих та справедливих закупівельних цін.

— «Про спеціальний соціальний захист сільської інтелігенції»

Сільські вчителі, вихователі, медичні та соціальні працівники, бібліотекарі та працівники культури мають отримувати адресні надбавки за роботу в сільській місцевості

— «Про програму відновлення та ремонту сільських доріг»

Закріпити законодавчу норму про обов’язкове спрямування 2% Державного Бюджету на ремонт сільських доріг

— «Про народну самооборону»

Про право мешканців сіл об’єднуватися в народні загони самозахисту та порядок їх діяльності.

На думку Володимира Болєщука, ці закони виконають основне завдання – допоможуть жителям патріотичних сіл вижити в непрості часи кризи та вселити надію у відродження традицій та сили Бандерівською краю. Ми повинні крок за кроком повернути нашим людям віру у те, що на своїй рідні землі можна бути вільною і заможною людиною, як зробити цю віру реальності і збудити потужну національну ідею.