Генетична експертиза підтвердила загибель в зоні АТО збаражанина Тараса Михальського. Нагадаємо, що похоронку рідні 34-річного бійця 24-ї механізованої бригади Тараса Михальського отримали 3 місяці тому. Проте, відмовлялися вірити у його загибель і шукали його серед поранених і полонених.

Однак результати ДНК-експертизи тіла, яке було захоронено разом із іншими тілами і останками невідомих бійців на цвинтарі у Старобільську на Луганщині ще 18 листопада, підтердила найгірше – Тарас Михальський поповнив лави Небесної Армії.

Відомо, що чоловік загинув 18 жовтня на “Бахмутській трасі” – так званій “дорозі смерті” , коли разом із іншими військовослужбовцями їхав виручати бійців 32-го блокпосту, оточеного сепаратистами.

Брат загаблого захисника Іван Михальський сподівається, що тіло Тараса вдасться привести у Збараж найближчими днями, але коли саме поки сказати точно не може, як і про те, коли буде похорон.

Останні 5 років збаражанин Тарас Михальський жив у Гайсині на Вінничині, де займався бізнесом. Під час подій на Майдані в Києві був активним учасником протистоянь.

Спостерігаючи за тим, що відбувається на Сході України не міг залишатися вдома і влітку добровольцем пішов служити у ЗСУ. 21 серпня прибув на навчання на Новояворівський полігон, а через два тижні попросився в зону АТО. Відтак з початку вересня вже виконував бойові завдання на блокпості біля Трьохізбенки на Луганщині. Він був оператором-навідником БМП 24-ї механізованої бригади.

Джерело: Народне Слово