Жити стало краще і буде ще краще: Петро Порошенко у Тернополі. ФОТО

14/07/2017 0
Розмір тексту:

Президент України Петро Порошенко 14 липня перебував у Тернополі з робочим візитом. Керівник держави урочисто відкрив лабораторний корпус Тернопільської університетської лікарні та передав службові автомобілі підрозділам Національної поліції Тернопільської області.

Працівники університетської лікарні очікували на главу держави на майданчику перед новим корпусом вже з 11.30. Та ще не було жодного візиту в область Петра Порошенка, коли б він прибув вчасно на запланований захід. Тож, 14 липня до університетської лікарні він завітав після першої дня.

Вийшовши зі службового автомобіля почав вітатися з людьми, які прийшли подивитися на першу особу у державі, поговорив з хлопчиком і рушив далі вздовж медиків, також вітаючись з ними. Потім став за трибуною, де виголосив 20-хилинну промову. У ній говорив про все і ні про що: в основному про те, що жити стало краще і що незабаром буде ще краще.

Завершивши промову, спільно з керівництвом області та лікарні перерізав стрічку. Після цього директор медичного закладу провів для Президента невелику екскурсію лабораторіями.

Повернувшись у хол лабораторного корпусу Петро Порошенко ще три хвилини поспілкувався з персоналом. У кінці запитав чи мають вони якісь побажання. Медики просто запросили його ще приїхати до Тернополя. Натомість прохання знайшлося у голови облдержадміністрації Степана Барни. Він нагадав, що Кабмін вже видав Постанову про присвоєння медуніверситету статусу національного, але щоб його отримати треба виконати одну умову – придбати лінійний прискорювач для онкодиспансеру. Необхідний апарат медичний університет придбає за власний кошт, але на це потрібен окремий дозвіл. Президент відповів «Добре.». На цьому зустріч завершилася.

Петро Порошенко ще пофотографувався у колі медиків і звичайних людей та поїхав на Театральний майдан передавати службові автомобілі поліцейським.

Ольга Трач

Фото автора

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • За рік в Україні президентські вибори. За кого з можливих кандидатів Ви плануєте голосувати?

    Результати

    Loading ... Loading ...